Firefactory - Twój najlepszy sklep z fajerwerkami

Baterie

Baterie i wyrzutnie Poznań, zestawy baterii

Środki pirotechniczne to coraz częstszy sposób na podkreślenie wyjątkowości wesela czy innego wydarzenia. Czasami wybieramy zwykłe fajerwerki czy petardy, czasem jednak potrzebujemy czegoś wyjątkowego. Zestawem idealnym są baterie, czyli wyrzutnie pozwalające na uzyskanie kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu wystrzałów po zaledwie jednym odpaleniu.

Baterie to bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Odpala się je najczęściej za pośrednictwem lontu, który inicjuje dalszy zapłon. Dzięki temu możemy skupić się na oglądaniu efektu wyrzutni.

Rozwiązaniami na wyjątkowe okazje są torty i zestawy baterii. Efekt całego zestawu jest połączony w jeden długi pokaz, dający spektakularne efekty. To doskonały pomysł na urozmaicenie przyjęcia weselnego czy innej uroczystości. W połączeniu z odpowiednio dobraną muzyką, zaawansowane środki pirotechniczne w postaci baterii i wyrzutni mogą stworzyć niepowtarzalny pokaz, który na długo zapadnie w pamięć gości, jak i samej Pary Młodej. Decyzja o pokazie pirotechnicznym to gwarancja romantycznego nastroju i niezapomnianych wrażeń.

KOMINIKAT
Strona zawiera produkty przeznaczone wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia.