Firefactory - Twój najlepszy sklep z fajerwerkami

Regulamin

 • 1.Właścicielem Sklepu jest Firma Firefactory Janusz Szewczak, adres: 62-070 Gołuski, ul. Konwaliowa 7. NIP 7831472567, zwana dalej „Sklepem” lub „Sprzedającym”, prowadzącą sprzedaż materiałów pirotechnicznych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, podpuszczonych do obrotu bez posiadania pozwolenia lub koncesji.
 • 2.Kupującymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi są wyłącznie osoby pełnoletnie, które mogą być zarówno podmiotami gospodarczymi, jak i osobami fizycznymi mającymi siedzibę lub stały adres zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz większości krajów europejskich. Zwane dalej „Kupującymi”.
 • 3.Sprzedaż materiałów pirotechnicznych odbywa się przez cały rok.
 • 4.Kupujący składając zamówienie, zobowiązany jest podać swoje dane, które będą wykorzystane tylko do wystawienia faktury VAT, jak również numer telefonu stacjonarnego bądź komórkowego, adres e-mail, w celu potwierdzenia zamówienia. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. Dz. U. Nr. 133, poz. 883 z późn.zm. Dane klienta przechowywane są tylko do realizowania wymaganej transakcji. Nie są dalej przekazywane ani nie są przesyłane innym instytucjom.
 • 5.Zamówienia będą rozpatrywane najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych po ich złożeniu. W przypadku niespodziewanego, czasowego braku zamówionego towaru, Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie i o terminie przewidywanej dostępności towaru.
 • 6.Klient ma prawo zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. Dz. U. Nr. 22, poz. 271 o ochronie niektórych praw konsumentów do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni zakupionego towaru w naszym sklepie bez podania przyczyny oraz 14 dni na odesłanie produktu od daty odstąpienia. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu.
  Warunkiem odesłania towaru jest nie naruszona opakowanie oryginalne oraz zaopatrzona paczka musi zawierać dowód zakupu (paragon lub faktura). Klientowi zwracana jest wartość odesłanego towaru.
 • 7.Sklep zastrzega sobie również prawo do anulowania zamówienia z ważnych powodów (np. w przypadku istotnych wątpliwości, co do tożsamości Kupującego).
 • 8.Ceny towarów, umieszczonych na stronach Sklepu są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23%).
 • 9.Wysyłka jest realizowana tylko i wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej Koszty wysyłki pokrywa kupujący. Cennik dostępny na stronie Termin i koszt transportu. Koszt jest niezależny od wagi czy liczby paczek w jednym zamówieniu.
 • 10.Ceny mogą w każdej chwili ulegać wahaniom, np. wskutek zmian kursów walut lub cen producenta. Jeżeli zmiana ceny ma miejsce w odniesieniu do artykułów, zamówionych przez Kupującego, wówczas jest on o takiej zmianie niezwłocznie informowany i przysługuje mu wtedy prawo odstąpienia od umowy (anulowania zamówienia).
 • 11.Sklep zastrzega sobie prawo do czasowego wycofywania z oferty towarów, prezentowanych na stronach Sklepu z istotnych przyczyn (np. czasowy brak dostępności).
 • 12.Odpowiedzialność za szkody wynikłe z nieprawidłowego działania produktów oferowanych przez Sklep, a użytkowanych zgodnie z ich instrukcjami obsługi jest ograniczona do warunków gwarancji udzielonej przez ich producenta, importera lub dystrybutora. Sprzedający nie będzie odpowiedzialny wobec jakichkolwiek podmiotów gospodarczych, czy osób fizycznych, za szkody szczególne, pośrednie lub wtórne, poniesione w związku z użytkowaniem produktów zakupionych w Sklepie.
 • 13.Sprzedający dołożył wszelkich starań by informacje podawane na stronie Sklepu odzwierciedlały stan faktyczny. Niemniej jednak istnieje możliwość pomyłki. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje pomyłek informacyjnych.
KOMINIKAT
Strona zawiera produkty przeznaczone wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia.