Firefactory - Twój najlepszy sklep z fajerwerkami

Petardy

Petardy hukowe, mocne lontowe petardy Poznań

Petardy to jeden z najbardziej rozpowszechnionych i najczęściej stosowanych środków pirotechnicznych. Wyróżnia się kilka typów petard, różniących się między sobą rodzajem wywołanego efektu. Jednym z nich są petardy hukowe, których głównym celem jest nie tyle wywołanie efektu wizualnego, co spowodowanie hałasu. Petardy błyskowe natomiast oprócz huku wywołują też intensywny rozbłysk, który jeszcze bardziej wzmacnia efekt.

Petardy lontowe odpala się poprzez podpalenie lontu, co jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem. Nie ma bowiem ryzyka, że po odpaleniu nie zdążymy odsunąć się na bezpieczną odległość. Wszystkie petardy produkowane są zgodnie z normami CE, dzięki czemu możemy pewność, że są w pełni bezpieczne.

Mocne petardy to gwarancja efektu. Najczęściej stosuje się je podczas meczów piłkarskich, jednak odpalane są one również z innych okazji takich, jak np. przyjęcia weselne czy inne imprezy okolicznościowe, których wagę chcemy podkreślić w nietuzinkowy sposób. Środki pirotechniczne to doskonała propozycja.

KOMINIKAT
Strona zawiera produkty przeznaczone wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia.